Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aragog[Pl] [Dedyk]


dvp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny Polski dedyk, zwyczajny, 0 nowości, handlarze słabi, ten 255 też odpycha, komu by sie chcialo tyle wbijać..

Zapraszam do dyskusij nt. Celestial-World.

 

 

 

 

Aktualnie:

Lvl: ??

Klasa: ??

Królestwo: ???

Server: ???

Nick: ???

 

 

 

 

 

Zbieram

add.png, więc jak pomogłam.. Postaw go. ; )

Opublikowano

mi tam wszystko dziala nie wiem o co wam chodzi

 

@to samo co Xewka slaby server ulepszacze na itemy na slaby lvl a sa takie +4/6 u npc, wywala przy duzym spocie np. na zaprzysiezonych, ogolem nie polecam

8% szans na impotencję

świetnie przetłumaczone

 

 

Opublikowano

Serwer słaby.

YangBug na sakiewkę.

Exp średni , może byc.

Nie wiem po co ten pierścień z polimorfią.

Lekkie lagi na serwerze.

Zbugowany status na stronie.

Niby wszystko po ileś tam sztuk , a tak naprawdę kupujesz po 1 sztuce.(tylko pelerynki są norm.)

Ogólnie serwer słaby , i nie zgadzam się z tym co pisze w "Od autora"...

Opublikowano

Gdzie są sztabki 1,2,10kk ? =) Zdaje się że ulepszaczy nie miało być, pozdrawiam serwer. ; *

Zapraszam do dyskusij nt. Celestial-World.

 

 

 

 

Aktualnie:

Lvl: ??

Klasa: ??

Królestwo: ???

Server: ???

Nick: ???

 

 

 

 

 

Zbieram

add.png, więc jak pomogłam.. Postaw go. ; )

Opublikowano

Gorszego syfu od tego nie widziałem ;|

 

Pozdro ;]

sygnazapollitra.png

Jakbym mógł to wlepiłbym Wam karnego kutasa za chujowe ostrzeżenia

-.-"

Opublikowano

Serwer nie działa. Błąd podczas łączenia z serwerem jest. ...

 

 

j/w

a dziwne jest to ze jest 7 osob na serverze ;o

 

@Edit

 

Już ON

 

@Edit

 

Znow OFF

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

Ten serwer nawet nie istnieje!!!

 

Na spol: Ciągle zostaniesz... pisze

Strona: Ukradnięta, oj szykuj się na policję w domu

 

SERWER NIE ISTNIEJE !

 

Ilość graczy na stronie: Zmieniana ciagle(to jest zwykły napis!)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Czemu mi jakies hujstwo po niemiecku wyskakuje przy rejestracij po zaakceptowaniu regulaminu?

 

Es konnte keine Verbindung zur Datenbank hergestellt werden.

Fehlermeldung: Access denied for user 'root'@'89.229.77.146' (using password: YES)

Darmowy Hosting CBA.PL

nie regulaminowa sygnatura.

Opublikowano

mogl by dopracowac serwer ;/ a nie takie syf wypuszczac

textspace1298727091f8f4.gif

 

 

Gram na serwerze EU nick ,,MamFart"

Zapraszam :)

Będe grać na :

Opublikowano

Jakie są bonusy?

Są ulepszacze?

Ile kosztuję zmiana bonów?

Ile wylatuję yangów?

 

Jeżeli w bonusach będą 3 wartości maksymalnie, ulepszaczy oprócz pereł nie będzie i zmiany będą za 0 yang to będę grała, inaczej wolę na tivera.

 

Opublikowano

Wy też macie ciągle Zostaniesz połączony z serwerem? Tak to serwer mógłby być...

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...